scorecardresearch

Steve Jobs The Lost Interview Kayıp Röportaj 2012 Türkçe Altyazılı Robert X. Cringely Steve Jobs

462 izlenme
Kategori Film
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Steve Jobs: The Lost Interview Kayıp Röportaj 2012 Türkçe Altyazılı Robert X. Cringely Steve Jobs
Steve Jobs ile yaşadığı dönemde yapılan son ropörtaj Teknoloji ve bilişim dünyasının en önde gelen şahıslarından biri olan Steve Jobs ile, Apple şirketinden ayrılıp NeXT adlı şirketi yönettiği dönemde gerçekleştirilen uzun soluklu bir söyleşi.
Steve Jobs ile gerçekleştirilen son röportaj… Teknoloji ve bilişim dünyasının önemli isimlerinden Steve Jobs ile, Apple’dan ayrılıp NeXT isimli şirketi yönettiği dönemde gerçekleştirilen uzun soluklu bir söyleşi
Teknoloji ve bilişim dünyasının önemli isimlerinden Steve Jobs ile, Apple'dan ayrılıp NeXT isimli şirketi yönettiği dönemde gerçekleştirilen uzun soluklu bir söyleşi.
Kayıp röportaj denmesinin nedeni, röportajı yapanların kısa bir kısmı hariç orjinal röportajı kaybetmesi ve Steve Jobs öldükten sonra bulup yayınlamaları nedeniyledir.
Steve Jobsun Apple'a dönmeden 6 ay önce çekilmiş bu röportajı, onun karizmasını vizyonunu ve ileri görüşlülüğünü çok iyi gösteriyor. 1995 yılında çekilen röportajda hem geçmiş hakkında önemli tespitler yapmış, hem de gelecek hakkında öngörülerde bulunmuştur ve dönüp baktığımızda birçok öngörüsünün doğru olduğunu görüyoruz..
www.magpictures.com/stevejobsthelostinterview/
www.imdb.com/title/tt2104994/
Etiketler